Künye

İMTİYAZ SAHİBİ 
Ad-Soyad: Ahmet DEMİRCİ
E-mail: admin@sinavsuresi.com

Genel Yayın Yönetmeni
Ad-Soyad: Seray SALMAN
E-mail: admin@sinavsuresi.com

Editörler

Serap SONAY– DGS Haberleri
serap@sinavsuresi.com

Salih SERİN – KPSS Haberleri
salih@sinavsuresi.com

Saynur SAYILGAN – TEOG Haberleri
saynur@sinavsuresi.com

Mert DESTAN – Memur Alımı Haberleri
mert@sinavsuresi.com

Kerim CANGÖZ- Röportaj Haberler
Kerin@sinavsuresi.com

Sevim AKYOL – Lise Değerlendirme Haberleri
ferhat@sosyalmasa.com

Songül AKPINAR– Üniversite Değerlendirme Haberleri
bulent@sinavsuresi.com

Ekrem YOLDAŞ- Video Galeri Haberleri
ekrem@sinavsuresi.com

Gece Vardiyası Editörü 
Ad Soyad: Yusuf SAYINÇ
E-mail: yusuf@sinavsuresi.com

Ad Soyad: Yeliz DURGÖZ
E-mail: yeliz@sinavsuresi.com

İletişim
Ad-Soyad: Nazmiye ŞEN
E-mail: admin@sinavsuresi.com

SİSTEM YÖNETİMİ VE YAZILIM

Tema

 

 

WordPress oHaber v1.3 Teması

SUNUCU BARINDIRMA

Sunucu Barındırma

 

 

Tel: +0-850-885-0-558

E-mail: bilgi@guzel.net.tr

Site: www.guzel.net.tr

SinavSuresi.com her kategori için bir editör bulundurmaktadır. Gece vardiyasında 2 ayrı editör bulundurmaktadır. Herhangi bir kurum, kuruluşla bağlantısı yoktur.

  • Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
  • SinavSuresi.Com yazıların sorumluluğunu almaz.
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
  • SinavSuresi.Com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

9 Ağustos 2017 tarihinde açılan ve başta öğrenciler olmak üzere kamu yararına haberler sunan bir sitedir. DGS hakkında bilinmeyen püf noktaları paylaşmak, TEOG’a girecek olan kişilerin daha detaylı analizlerle hazırlık yapmasını sağlamak. Memur olma hayali kuranlara yönelik kurum ilanlarını suna sitedir. SinavSuresi.Com ile eğitim ve iş hayatının nabzını tutabilirsiniz.

Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2017 SinavSuresi.Com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları SinavSuresi.Com ‘a aittir. SinavSuresi.Com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, animasyonlar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar SinavSuresi.Com ‘un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

SinavSuresi.Com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. SinavSuresi.Com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the SinavSuresi.Com. However, sometimes the SinavSuresi.Com uses third parties to process your information. SinavSuresi.Com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the SinavSuresi.Com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the SinavSuresi.Com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the SinavSuresi.Com and its services. When you use SinavSuresi.Com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the SinavSuresi.Com cookies section of our full Privacy Policy.

Facebook Yorumları